🇧🇬 „Аз обичам България“

С гордост и вълнение децата от IV група „Пчеличка“представиха своя проект „Аз обичам България“, посветен на светлия пример на Васил Левски – Апостола на свободата.

Чрез драматизация, стихотворения, рисунки и отдаване на почит пред паметника на Левски, децата изразиха своята обич към Родината и уважението си към българските герои.

С чисти сърца и искрени думи те показаха, че родолюбието започва още в детството – с пример, памет и благодарност.

Поклон пред Апостола на свободата! 🇧🇬

Горди сме, че сме българи!