„Аз обичам България“
С гордост и вълнение децата от IV група „Пчеличка“представиха своя проект „Аз обичам България“, посветен на светлия пример на Васил Левски – Апостола на свободата.
Чрез драматизация, стихотворения, рисунки и отдаване на почит пред паметника на Левски, децата изразиха своята обич към Родината и уважението си към българските герои.
С чисти сърца и искрени думи те показаха, че родолюбието започва още в детството – с пример, памет и благодарност.
Поклон пред Апостола на свободата! ![]()
Горди сме, че сме българи!










