Първа В група „Звънче“ продължава работата по вътрешноинституционалния проект „Светът на играта и играчките“, чрез който насърчава социалното развитие на децата и изгражда устойчиво партньорство със семействата. През месец февруари децата участваха в утринна гимнастика с играчки – съчетание от движение, игра и положителни емоции. С много усмивки и добро настроение те поставиха активен и енергичен старт на своя ден.





