С много усмивки, вълнение и малко тъга изпращаме нашите прекрасни деца от група „Пчеличка“
към първи клас!
Благодарим ви за всички споделени мигове, игри и незабравими детски спомени и ви пожелаваме смело да следвате мечтите си, да учите с желание и да бъдете все така добри и любознателни.
На добър час, мили деца!







