С много усмивки, вълнение и малко тъга изпращаме нашите прекрасни деца от група „Пчеличка“ 🐝 към първи клас!

Благодарим ви за всички споделени мигове, игри и незабравими детски спомени и ви пожелаваме смело да следвате мечтите си, да учите с желание и да бъдете все така добри и любознателни.

На добър час, мили деца!