Стадион „Металург“ се превърна в арена на истинска спортна радост и неподправен детски ентусиазъм! Под мотото „Всяко дете е шампион!“, се проведе вълнуващ футболен турнир, който обедини малките таланти от 2ра, 3та и 4та възрастова група на Детска градина №4 „Чуден свят“ и треньорите от Футболна академия „Металург“.
Събитието отбеляза официалния финал на заниманията по футбол за настоящата учебна година, които децата от 3та и 4та група посещаваха безплатно по програма „Спортен час“ на Министерството на младежта и спорта. През изминалите месеци малчуганите не само учиха правилата на играта, но и развиваха своята дисциплина, екипен дух и координация. Турнирът беше перфектната възможност децата да покажат пред своите най-верни фенове — родителите, колко много са израснали на терена.
В духа на мотото, нямаше победени. Всяко дете си тръгна с високо вдигната глава, знаейки, че най-важното е участието и старанието.
Турнирът завърши тържествено – всяко дете получи заслужено признание. Ръководството на ДГ №4 „Чуден свят“ и екипът на ФА „Металург“ изказват сърдечни благодарности на всички родители за доверието и подкрепата през годината.













